Luxury Medical Care świadczy kompleksowe usługi z zakresu transportu medycznego na terenie całego kraju jak i za granicą. Transport Pacjentów realizowany jest zawsze przez doświadczony zespół medyczny, którego skład ściśle odpowiada wymaganiom chorego lub poszkodowanego. Dobro Pacjenta jest dla nas najwyższą wartością, dlatego każde zlecenie traktowane jest przez nas indywidualnie, aby zapewnić choremu profesjonalną opiekę medyczną, bezpieczeństwo oraz maksymalnie uprzyjemnić komfort podróży.

Dysponujemy w pełni profesjonalnym i znakomicie przeszkolonym zespołem lekarzy oraz dyplomowanych ratowników medycznych, którzy dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług. Wszyscy nasi kierowcy ukończyli kursy pierwszej pomocy przedmedycznej, posiadają zezwolenia na prowadzenie pojazdów uprzywilejowanych, a ich kwalifikacje są często weryfikowane i podnoszone na bieżąco.

W sezonie zimowym często kierujemy naszą pomoc w stronę osób uprawiających sporty zimowe, poszkodowanych w wypadkach narciarskich i wymagających specjalistycznego przewozu do kraju. Takie repatriacje wykonujemy na koszt wszystkich działających na polskim rynku towarzystw ubezpieczeniowych jak i na zlecenie osób indywidualnych, chorych lub poszkodowanych w wypadkach nie posiadających polisy ubezpieczeniowej.

Naszym Pacjentom zapewniamy transport po wszelkich urazach narządu ruchu (m.in. urazy kręgosłupa, miednicy), wymagających zminimalizowania wstrząsów podczas jazdy.

Transporty chorych osób realizujemy nowoczesnymi homologowanymi ambulansami zgodnymi z wymogami Narodowego Funduszu Zdrowia oraz obowiązującymi normami PN EN 1789 i PN EN 1685. Wszystkie nasze karetki są pojazdami uprzywilejowanymi, co oznacza, że posiadają zezwolenia MSW na używanie sygnalizacji świetlnej i dźwiękowej w ruchu ulicznym.